Маршрутний автобус (маршрутка) за рейсом з Миколаїв в Одесса, 9 грудня 2019 р., номер 5067771

Маршрут

9:00 Луганськ
12:20 Лиман
13:05 Слов'янськ
13:30 Краматорськ
14:10 Дружківка
14:47 Костянтинівка
15:52 Покровськ
17:55 Павлоград
19:45 Дніпропетровськ
22:15 Кривий Ріг
1:35 Миколаїв (Автостанція)
3:05 Коблеве (Автостанція)

Відправлення

Автостанція , Миколаїв

1:35
09 Грудень
понеділок

Прибуття

Автостанція Привокзальна , Одесса

4:05
09 Грудень
понеділок
Перевізник